5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
מורן המרכז לאיטום ובידוד
 
איטום, בידוד, זיפות 1978
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כתבה

 
 

איך לבחור איש מקצוע אמין בתחום איטום הגגות?

 
אנשים רבים מתקשים למצוא איש מקצוע אמין בתחום איטום הגגות. הם מוצאים עצמם משלמים שוב ושוב סכומי כסף גבוהים, אך ממשיכים לסבול מנזילות בחורף. להלן תמצאו כמה טיפים חשובים, שיעזרו לכם לאתר חברת איטום טובה.
 
גג אטום הוא ערובה לחורף חם ויבש ולקיץ ממוזג. עם זאת, הרבה בתים בישראל סובלים מבעיות של רטיבות ועובש, שהן פועל יוצא של גג שלא נאטם כראוי. היכן, אם כן, נעוצה הבעיה? התשובה מאוד פשוטה – בשוק ישנן חברות ובעלי מקצוע רבים, שמספקים שירות בתחום האיטום, שרמתם המקצועית מוטלת בספק רב. יש לזכור שאיטום הוא תחום שדורש מיומנות גבוהה, ידע נרחב ושימוש בחומרי גלם איכותיים, התואמים את כל התקנים. לצערנו, לא כל נותני השירות יכולים להציע ללקוחותיהם את הדברים החשובים הללו.
 

שורשי בעיות האיטום בישראל

 
הבעיה המרכזית של תחום איטום הבתים בארץ נעוצה בכך שהצרכנים מבינים מעט מאוד בנושא החשוב הזה. מסיבה זו, קשה מאוד לפקח על איש המקצוע ולדעת בוודאות שהוא אכן ביצע עבודה טובה. מה גם שבמרבית המקרים מכינים את הגג מבעוד מועד לעונה הגשומה, ובצורה זו, הבעיות באיטום לא מתגלות באופן מיידי, אלא מספר שבועות או חודשים מאוחר יותר, כשנכנסים לסתיו ולחורף. לאור האמור, קשה מאוד לתפוס עבודה לא מקצועית בשלבי הביצוע, והתוצאות עלולות להיות קשות. לעיתים קרובות קורה שתיקון של עבודה לא איכותית עולה יקר יותר מהטיפול הראשוני.
 

האם כדאי לקבל המלצות מחברים?

 
השיטה האינטואיטיבית לחיפוש אנשי מקצוע איכותיים בכלל, ואנשי איטום בפרט, היא פנייה לחברים בחיפוש אחר המלצות. הבעיה היא שלא תמיד החברים יודעים להעריך עד כמה השירות שסופק להם היה טוב או לא טוב. אם אתם מקבלים חוות דעת שהמילים "איש מאוד נחמד" מככבת בה, אז לא ניתן להסיק ממנה דבר. התרשמות נכונה מאיש מקצוע בתחום האיטום צריכה לעמוד במבחן הזמן, כלומר התיקון צריך להחזיק מעמד במהלך כל העונה הגשומה, ואז ניתן לומר שהאיטום בוצע כראוי.

עוד דבר חשוב שיש לשים עליו את הדעת הוא נושא האחריות. כל עבודת איטום מלווה במתן אחריות של בעל המקצוע, כאשר משך האחריות תלוי באופי העבודה, בסוג הגג ובשיטת האיטום. משמעות האחריות נעוצה בכך, שאם הבעיה לא נפתרה במלואה, יש לכם את הזכות לחזור ולפנות לאיש המקצוע, וליהנות מתיקון חוזר ללא עלות נוספת. אם אתם מקבלים המלצות מחברים, חשוב לבדוק האם הם היו זקוקים לתיקונים חוזרים, והאם התיקונים בוצעו כנדרש ובזמן. אחריות היא חלק בלתי נפרד מהשירות שניתן על ידי איש המקצוע בתחום האיטום.
 

ותק של חברת האיטום

 
בחיפוש אחר חברת איטום מקצועית, כדאי מאוד להתייחס לוותק שלה. הסיבה הראשונה לכך היא כמובן הידע והניסיון, שעוברים בחברות ותיקות מאב לבן, וכידוע, אין חכם כבעל ניסיון. אנשי מקצוע ותיקים יודעים לטפל בכל גג, בכל תקלה ובכל בעיה. .

אך מעבר לניסיון, ותק מצביע גם על טיב השירות. יש לזכור שבתחום האיטום לא מדובר על לקוחות חד פעמיים, שכן הגג מצריך תחזוקה שוטפת. אם חברת האיטום מספקת שירות איכותי, אנשים חוזרים ופונים אליה שוב ושוב, וממליצים עליה לחבריהם. בצורה זו, החברות המקצועיות ביותר שורדות במשך שנים ארוכות, כשהן ממשיכות להצליח ולגדול
 

בוחרים בבחירה של אנשי מקצוע

 
עוד דרך לבחון את טיב העבודה של חברת האיטום היא לפנות לחברות איטום שמספקות שירות לקבלנים. החוק במדינת ישראל מטיל אחריות על איכות הבנייה על הקבלן המבצע של הפרויקט. מסיבה זו, לקבלן חשוב מאוד לעבוד עם חברת איטום טובה, שתבצע את העבודה באופן יסודי. בצורה זו בעיות פוטנציאליות נחסכות מהקבלן הראשי. הקבלן דואג לבחור בחברת האיטום הטובה ביותר, שתחסוך ממנו תיקונים בהמשך.

על פי רוב, אנשי מקצוע שעובדים עם קבלנים ועם אנשי מקצוע מפרסמים את השמות של הלקוחות שלהם באתר האינטרנט שלהם. כדאי לבדוק את האתר של החברה היטב, בחיפוש אחר שמות הלקוחות שעבורם היא מספקת שירות.
 

איכות השירות בתחום האיטום חשוב לא פחות מביצוע איכותי של העבודה עצמה. יש לזכור שבעיות באיטום מתגלות כשבעלי הבית נמצאים בבית, כלומר בערבים ובסופי השבוע, ואז צריך לטפל באופן דחוף בבעיה שנוצרה. חברות איטום גדולות מפעילות מוקדי שירות, שמעניקים מענה גם בשעות לא שגרתיות, וכך תמיד ניתן לקבל פתרון לכל בעיה.
 
 

שירות לקוחות איכותי

 
 
חברת מורן המרכז לאיטום ובידוד פועלת בתחום איטום הגגות מזה שלוש דורות, כאשר סודות המקצוע עוברים מאב לבנו, וכל דור דואג להעלות את הרמה המקצועית באמצעות אימוץ של שיטות עבודה חדישות. החברה שמה לה למטרה להעניק את הפתרונות הטובים ביותר ללקוחותיה בתחום האיטום, והיא מספקת אחריות מלאה על עבודותיה.

בחלק מהמקרים, האחריות ניתנת ל- 17 שנים מלאות. החברה עומדת מאחורי לקוחותיה 24 שעות ביממה, ומעמידה לרשותם מוקד שירות מאויש, שתמיד נותן מענה לכל בעיה. בזכות הוותק, הניסיון ושיטות העבודה המתקדמות, החברה זוכה באמונם של קבלנים וחברות בנייה בולטות במשק.

 
אנו מזמינים אתכם ליהנות מהמקצועיות הגבוהה שלנו, ולקבל ייעוץ בתחום האיטום.
ניתן לפנות אלינו בטלפון שמספרו: 072-2594518
 

מורן המרכז לאיטום ובידוד – חברת איטום ותיקה, שלא מתפשרת על איכות.

 
איטום גגות