5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
מורן המרכז לאיטום ובידוד
 
איטום, בידוד, זיפות 1978
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום ובידוד

 
מורן המרכז לאיטום ובידוד הוקמה לפני 29 שנה, והיום היא אחת מחברות האיטום הגדולות בארץ. החברה מתמחה בביצוע עבודות איטום מורכבות במיוחד, לצד עבודות איטום פשוטות של גג בניין מגורים שכונתי. החברה מפעילה צוותי איטום ובידוד מקצועיים, כאשר לכל צוות מנהל עבודה אחראי. החברה מקפידה לעשות שימוש רק בחומרים הנושאים תו תקן רשמי.
 

חשיבותה של המקצועיות

 
מומלץ תמיד להזמין את עבודת האיטום או הבידוד מקבלן רשום. כך יש כתובת לפנייה במקרה של בעיה. מעטים מודעים לכך שביצוע עבודה על ידי קבלן לא רשום הוא עבירה פלילית, שלא לדבר על כך שבמקרה של בעיה, אין למי לפנות.

 
מדי שנה נפגעים מאות בניינים כתוצאה מחדירת מי גשמים. תחום האיטום הוא ככל הנראה אחד התחומים הבודדים שבהם נדרשים 100 אחוזי הצלחה ממבצע העבודה, כי אפילו חור קטן אחד שחודרים דרכו מי גשמים, משמעותו 100 אחוז כישלון של האיטום. זו הסיבה שכאשר מחפשים קבלן איטום חשוב לוודא כי מדובר בחברה אמינה, ובעלת מוניטין.
 

איטום נכון לאקלים הישראלי

 
במזג האוויר הישראלי, לצורך איטום הגג מוטב להעדיף שימוש ביריעות ביטומניות על פני איטום הגג בזפת - כמו פעם. הגשמים הראשונים בכל חורף מסירים את הסיד שהיה על הזפת, ודי בכמה ימים חמים כדי שהזפת תהפוך לנוזלית ותתחיל 'לגלוש' במורד הגג. ביריעות ביטומניות אין בעיה של נזילות וסדקים באיטום, ובניגוד לזפת, ליריעה ביטומנית יש גמישות והיא טובה הרבה יותר לאיטום. לכן, החברה מעניקה ללקוחותיה 10 שנות אחריות לאיטום ביריעות ביטומניות.
 

שירות בסטנדרטים אמריקאיים ואחריות ארוכת שנים

 
מורן המרכז לאיטום ובידוד פועלת בסטנדרטים אמריקאיים, ומעניקה ללקוחותיה הרבה יותר מ"רק עבודה". חברת מורן המרכז לאיטום ובידוד מעניקה שירות מקצועי ומעולהף תקופת אחריות ארוכה במיוחד של עד 17(!) שנות אחריות והכי חשוב הידיעה שניתן לישון עם "ראש שקט".